Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kotlet warsiafsky napisał:
........a moze wreszcie Gesslerowie zrobia rewolucje u siebie i zaczna placic czynsze za wynajem kilku restauracji bo jak podawala prasa , zalegaja naprawde wielkie kwoty
totalnie nie wiesz o czym piszesz, Magda Gessler nie ma długów, zadłużony po uszy to był Piotr Gessler i dlatego miasto zabrało mu restauracje, klan geslerów jest spory i trudno się w nim połapać Adam Gessler Piotr Gessler Marta Gessler i Magda Gessler wszyscy prowadzili lub nadal prowadzą restauracje różne w polsce.ale zaznaczam Magda G nie ma długów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani magda ma racje popieram ja ludzie nie lubia jak sie im prawde mowi super babka jak bym miala swoja restauracje na pewno bym ja zaprosila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasuwanogami napisał:
Jednym z sukcesów Tej Pani było to, że przebywała prawie 30 lat w Kubie jako córka ambasadora PRL ( nota bene siostra Piotra Ikonowicza ). Także sukcesem tej Pani jest to, że mąż ma 20 mln PLN długów. A sukces murowany to metoda Tego towarzystwa na wygranie przetargów na atrakcyjne lokale ( szczególnie na Starym Mieście w warszafce). Przebija się gości. Wygrywa przetarg na lokal a następnie nie płaci się co miesiąc czynszu.
Po pierwsze nie mąż ma długi tylko brat męża i to byłego. Sorry ale jej biznes idzie tak jak wszyscy by chcieli, żeby im szło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak by nie patrzyc to pani G. wkleila sie do rodziny restauratorów i teraz czerpie z tego korzysci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
" To byl trup i smierdzial trupem" -coz za odkrycie! Czy pani Gessler uwaza, ze mieso rosnie na drzewach, a tylko ten feralny burger byl fragmentem zwlok? Kazdy kawalek miesa pochodzi z trupa, wiec i trupem smierdzi.
A ja robię dziś na obiad mięso, które bardzo ładnie pachnie. Współczuję skoro twierdzisz, że każde mięso trupem śmierdzi... widocznie świeżego nie jadłaś... zepsute mięso śmierdzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piter napisał:
jak by nie patrzyc to pani G. wkleila sie do rodziny restauratorów i teraz czerpie z tego korzysci...
To Ty się też wklej do rodziny restauratorów i nie umiejąc nic i nie mając do tego predyspozycji prowadź tyle restauracji z tak dużym powodzeniem! Bo przypominam, że p. Gessler nie leży plackiem i czerpie korzyści tylko sama pracuje na swój sukces. A Ty pewnie jej zazdrościsz i tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! W gwoli wyjaśnienia, p. Gessler jest znaną postacią Polskiej mapy kulinarnej. Nie prowadzi fast-food, lecz wysublimowane potrawy w pięknej oprawie, czyli RESTAURACJE ! Zna się na tym co robi, inaczej nigdy nie wybrano by ją na prowadzącą programu. Cięty język i sposób bycia natomiast nie każdemu leży ... cóż, p.Gessler nie przyjechała do Jesz Burgera z wizytą a'la cześć kochani co słychać, lecz z misją. Mało tego została o to proszona przez właściciela reastauracji. Tłumaczenie typu - oj ja biedny nie wiedziałem, że to tak będzie wyglądało to dyrdymały. Swoją drogą czego się spodziewał wspaniałej akcji promocyjnej za freeko ? No przepraszam, ale ten świat tak nie funkcjonuje. Dał "ciała" i teraz zbiera szumowiny własnego rosołu C'est la vie jak mawiają w kraju wyszukanych dań, gdzie takowy "Jesz Burger" zapewne nie ma szansy na przetrawnie choćby 5 minut. Pani Gessler pozdrawiam, życzę powodzenia i wytrwałości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...